Nowości  Ukraina  Atrakcje  Noclegi    
 


NaUkrainie.pl > Wizz Air zapowiada loty z Gdańska do Kijowa

2016-05-31 Wizz Air zapowiada loty z Gdańska do Kijowa

Wizz Air ogłosił nowe połączenie Gdańsk Rębiechowo (GDN) - Kijów Żulany (IEV).

Nowe połączenie lotnicze Gdańsk Rębiechowo (GDN) - Kijów Żulany (IEV) zostanie uruchomione w dniu 2 sierpnia 2016 roku.

Loty na trasie na Ukrainę będą odbywać się 2 razy w tygodniu, we wtorki i soboty. Bilety lotnicze na nową trasę Wizz Air dostępne są już w sprzedaży od 79 zł w jedną stronę.

"Z ogromną radością ogłaszamy nową trasę z Gdańska do Kijowa. To doskonała okazja dla naszych polskich pasażerów podróżujących w celach biznesowych i turystycznych, aby odkrywać jedno z największych centrów przemysłowych, edukacyjnych i kulturalnych wschodniej Europy. Z kolei dla pasażerów z Ukrainy to świetna możliwość niskokosztowych podróży do nadmorskiego miasta." - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Wizz Air oferuje na dzień dzisiejszt z Gdańska w sumie 31 tras do 14 krajów. Na gdańskim lotnisku przewoźnik ma zbazowanych 5 samolotów i zatrudnia około 200 osób. W 2015 roku przewoźnik obsłużył w Gdańsku ponad 1,8 mln pasażerów.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego NaUkrainie.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Ukrainie za darmo.

NaUkrainie.pl na serwisach społecznościowych: