Nowości  Ukraina  Atrakcje  Noclegi    
 


NaUkrainie.pl > LOT uruchomił loty z Bydgoszczy do Kijowa

2018-08-02 LOT uruchomił loty z Bydgoszczy do Kijowa

Zgodnie z zapowiedziami LOT uruchomił loty na trasie Bydgoszcz Szwederowo (BZG) - Kijów Żulany (IEV).

Loty na trasie Bydgoszcz Szwederowo (BZG) - Kijów Żulany (IEV) odbywają się 2 razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki.

W pierwszy lot na tej trasie samolot LOT-u wystartował o godzinie 5:10 z kompletem pasażerów.

"Kijów to już drugie po Lwowie ukraińskie miasto, do którego latamy z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Jednocześnie jest to już 10. trasa LOT-u na Ukrainę. Co warte podkreślenia, pod względem udziałów w ukraińskim rynku LOT jest numerem jeden spośród przewoźników z UE. W naszych kalkulacjach zakładamy dalszy wzrost popytu na rejsy z Polski na Ukrainę, m.in. z Bydgoszczy. Sprzyja temu m.in. znaczący wzrost pozwoleń na prace dla mieszkańców Ukrainy w Polsce, których liczba do końca 2018 roku może wynieść ponad 3 mln osób." - powiedział Adrian Kubicki, rzecznik prasowy LOT-u.

Trasa jest obsługiwana przez samoloty turbośmigłowe Embraer 170 i 175 zabierające na pokład odpowiednio 70 i 82 pasażerów.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego NaUkrainie.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Ukrainie za darmo.

NaUkrainie.pl na serwisach społecznościowych: